Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Předpokládaná doba čtení: 3 minut

Jak najít ty správné odborníky na WordPress weby?

Plánujete zadávat webařovi tvorbu webu na WordPressu? S rostoucími možnostmi a funkcemi redakčního systému WordPress stoupá také počet webařských společností, které nabízejí stavbu webu právě na této platformě. Najít správnou společnost pro tvorbu webu je proto časově náročný úkol. Abyste si usnadnili výběr, podívejte se na několik kroků, které byste měli dodržet, abyste najali opravdu kvalifikované odborníky pro vývoj vašeho webu.
Shoptet vs Woocommerce

Stanovení potřeb vašeho projektu

Základním krokem při výběru správného technologického partnera je mít jasno ohledně potřeb vašeho projektu. Měli byste znát svou cílovou skupinu, své požadavky na technické funkce webu a mít představu o designu, abyste vybrali tu správnou společnost.

Zhodnocení portfolia

Při najímání společnosti pro váš webový projekt na WordPressu je dobré zhodnotit jejich portfolio. Tímto způsobem můžete analyzovat jejich minulé projekty. Stejně tak zjistíte, pro jaké odvětví již pracovali. Pokud měli předchozí zkušenosti se stejným odvětvím, pomůže jim to lépe porozumět vašemu projektu.

Odbornost v oblasti WordPressu

Svět technologií se rychle rozvíjí a láká stále více zákazníků. Proto potřebujete kvalitní webovou stránku s vynikajícími funkcemi. Před výběrem jakékoli webařské společnosti se ujistěte, že znají nejnovější vývojové funkce a funkcionality. Najměte společnost s potřebnými znalostmi a schopnostmi

Komunikační dovednosti

Velmi problematická část webařských společností! Jak známo ajťáci jsou trošku zvláštní lidé a někdo může mít problém při komunikaci s nimi. Přitom včasná komunikace bez informačního šumu a se správným porozuměním na obou stranách je nezbytná pro dokončení projektu. Váš projekt uspěje pouze tehdy, pokud webař, webová agentura nebo minimálně její account manager pochopí vaši vizi. Jakýkoli druh komunikační bariéry ovlivní časový plán projektu a možná i výsledek!


tvorba webů a E-shopů
SEO - optimalizace pro vyhledávače


Závěrem

Nepochybně je WordPress vysoce vybraným CMS (content management system) pro vytváření různých webových stránek s tou nejlepší funkcionalitou i designem. Od svého spuštění se stále zlepšuje a jeho funkce narůstají obrovským tempem. Pravidelné aktualizace ho dělají robustní platformou pro splnění moderních požadavků na vývoj webových stránek.

WordPress je velmi SEO-friendly platforma, která nabízí širokou škálu témat a pluginů, pomocí kterých si firmy mohou s lehkostí vyvinout vysoce konkurenceschopné webové stránky. Existuje také obrovská aktivní komunita vývojářů, uživatelů a dalších nadšenců, kteří tuto platformu udržují na špičce.

WordPress je z tohoto důvodu nejoblíbenější platformou pro vývoj webů u vývojářů i většiny SEO specialistů. Podnikatelé a manažeři firem zase oceňují jeho přívětivost a intuitivní prostředí. Dokáži si tak například určitý typ obsahu spravovat a přidávat sami. I my jsme zapřísáhlými zastánci WordPressu a při stavbě webů vždy upřednostňujeme tento redakční systém.

30.1.2024, Sonet Studio Dream Team

Pokud se zajímáš o weby a e-shopy na WordPressu, mohly by tě zajímat články:

Strategie pro firemní weby: Rozhodující přehled pro zadavatele

Výhody a nevýhody WordPress šablon: Co očekávat při výběru

Webdesign a WordPress: Ideální kombinace.

9

KONTAKTUJ NÁS

hodnocení Google

Sleduj nás i na sociálních sítích

Jsme součástí programu DoToho!

Mohly by tě zajímat i tyto články

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.