Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Jak spolupracujeme s Nadací Mucha

Jak pomáháme Mucha Foundation

Je nám velkou ctí být partnerem Nadace Mucha, která spravuje a prezentuje odkaz geniálního českého secesního malíře, grafika a designéra – Alfonse Muchy! V roce 2022 jsme zahájili užší spolupráci s Nadací Mucha, kterou v roce 1992 založil vnuk umělce John Mucha společně se svojí matkou Geraldine Muchovou.

Naše původní spojení s Mucha Foundation začalo jednoduše zakázkovým tiskem produktů na merch, jako jsou pohledy, plakáty nebo knižní záložky. Avšak postupem času jsme nejen prohloubili tuto spolupráci, ale stali jsme se součástí vývoje nových produktů a grafického designu pro tuto významnou organizaci.

Náš tým grafiků se zaučil do děl Alfonse Muchy s takovou oddaností, že je nyní znají snad nazpaměť. To nám umožňuje nejen zachovat ducha a estetiku Muchy ve všech nových produktech, ale také přinášet do naší práce svěží a inovativní přístup. S vášní a respektem k odkazu Alfonse Muchy se pohybujeme dopředu, s cílem nejen udržet, ale i posílit výjimečné umělecké dědictví této rodiny.

plakáty Alfons Mucha

Mucha merch

Naše spolupráce s Nadací Mucha není pouze obchodní vztah, ale skutečná symbióza dvou vášnivých entit spojených láskou k umění. Zúčastňujeme se této cesty s otevřeným srdcem a touhou přispět k zachování a šíření krásy a výjimečnosti díla Alfonse Muchy.

Díla a tiskoviny, které jsme pro Nadaci Mucha graficky zpracovali a natiskli, můžete vidět na výstavách Alfonse Muchy po celém světě. Na tuto skutečnost jsme opravdu velmi hrdí a věříme, že Nadaci Mucha máme ještě hodně co nabídnout. Náš tým seniorních grafiků a designérů je zárukou skvělého uměleckého výsledku.Zlepšete svoji akvizici ještě dnes

hodnocení Google
9

KONTAKTUJ NÁS

Sleduj nás i na sociálních sítích

Mohlo by tě zajímat

Chceš být v klidu s vědomím, že tvoje firma nebo značka je ve správných rukou?

Naši spokojení klienti

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.