Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Logo
Logotyp
Logo manuál

S čím ti pomůžeme?

N

Analýza značky

N

Analýza brand manuálu

N

Design loga

N

Design logotypu

N

Logo manuál

Potřebuješ nové firemní logo? Nebo redesign toho starého?

Od toho jsme tady!! Nejprve budeme potřebovat pochopit hodnoty tvé značky, tvou firemní misi a vizi. Také se musíme zorientovat ve tvé současné vizuální identitě nebo brand manuálu, pokud nějaký máš. Následně spolu vyladíme zadání a pustíme se do práce.

Líbí se ti náš přístup k logo designu? Poptej svoje logo u nás v Sonet Studiu! Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Na co logo?

Skvělé firemní logo je klíčové pro úspěch podniku. Celkově lze říci, že skvělé firemní logo má schopnost pozitivně ovlivnit vnímání tvojí značky a podpořit růst a rozvoj tvého podnikání. Je proto důležité věnovat pozornost jeho návrhu a správnému zavedení do tvých marketingových aktivit. Nejprve se rozhodni, zda chceš jít cestou tradičního loga (obrázku/symbolu) nebo raději cestou logotypu (písemného loga), případně kombinace obojího.

Jaké jsou základní výhody skvělého firemního loga z naší dílny?

N

Rozpoznatelnost a identifikace

N

Důvěryhodnost a profesionalita

N

Odlišení od konkurence

N

Emocionální spojení se značkou

N

Flexibilita v marketingu

N

Nadčasovost

N

Silné pouto se zákazníky

animované logo

Logo není jen obrázek!

Nezapomínej, že logo nemusí být nutně jen statický obrázek. Logo může být také animované jako GIF nebo LOTTIE či JSON file. A samozřejmě také nezapomeňme na loga zvuková. To jsou krátké znělky v délce několika málo sekund. Vybav si třeba zvukové logo T-mobile nebo McDonalds. Ta se člověku zaryjí do paměti na hezky dlouho!

Pojď do toho s námi!

Prezentuj svou firmu vkusně a elegantně!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám tvoje představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.