Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

On-line marketing

Chceš nakopnout své prodeje zboží nebo služeb? Nebo chceš jen zvýšit návštěvnost svého webu a vybudovat povědomí o své značce? Ať tak nebo tak, jsme tu od toho my!

S čím ti pomůžeme?
N

PPC reklamní kampaně

N

E-mail marketing

N

Výkonnostní reklama

N

Social media marketing

N

Analytika a reporting

N

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

Výkon nebo obsah?

Jednoznačně oboje!! V on-line prostředí se pohybujeme už nějakou chvíli a v reklamních kampaních se skvěle orientujeme, ať už jde o reklamu na sociálních sítích, Google, Skliku nebo na Bing. Už dávno víme, že to není jenom o spuštění reklamy a očekávání výsledků. Je to o neustálé správě a optimalizaci PPC kampaní a to pořád dokola. Jen tak se udrží vysoká výkonnost kampaní a nízké výdaje za reklamu.

Kde a jak marketovat?

Reklamy děláme do všech médií a kanálů, ať už jde o obsahovou bannerovou reklamu, videoreklamu nebo vyhledávací reklamu v internetových vyhledávačích.

Naši grafici připraví všechny obrazové podklady a náš produkční tým připraví reklamní spoty. O texty se postará náš copywriter. Více o přípravě vizuálů, reklamních spotů a textů se dozvíš ve vedlejších sekcích.

Ještě 2 důležité věci!!

E-mail marketing není mrtvý, právě naopak! A SEO je nezbytné, pokud chceš svůj web na internetu vyhledat!! O obojím se ale dočteš vedle.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

e-mailingový nástroj na rozesílání newsletteru

Výběr článků k tématu

České SEO

České SEO: Vykašlete se na SEO a zákazníci se vykašlou na vás

SEO je nezbytnou součástí úspěšného online marketingu - zejména v Česku, kde uživatelé často ignorují placené výsledky vyhledávání a klikají na organické odkazy. Tento článek vysvětluje, proč je pro české firmy klíčové investovat do SEO, jaké strategie využít a jak se připravit na budoucnost SERP na Google. Ignorování SEO může znamenat ztrátu zákazníků a konkurenceschopnosti. Nechte si poradit, jak optimalizovat svůj web a zlepšit svou online viditelnost.

Marketingová strategie vs. strategický marketing

Marketingová strategie a strategický marketing - dva pojmy téměř totožné, často zaměňované, ale s podstatnými rozdíly, které musíte znát pro efektivní řízení podnikání. Objevte klíčové rozdíly mezi marketingovou strategií a strategickým marketingem a zjistěte, jak je vhodně využít pro růst a udržení konkurenční výhody vaší firmy. Získejte cenné poznatky pro úspěšné budování tržní pozice a dlouhodobý růst. Postavte svůj business na stabilních základech!

Sound branding Sonet Studio

Sound branding: Co to je a proč to české značky neznají?

V tomto článku se podíváme na to, co sound branding skutečně je, proč je pro značky důležitý a proč ho české firmy zatím přehlížejí, přestože má obrovský vliv na vnímání značky zákazníkem. Zároveň nabídneme praktické rady, jak začít se zvukovým brandingem, a objektivní důvody, proč by české značky měly tuto strategii zařadit do svého marketingu. Připravte se objevit nový rozměr brandingu, který může zásadně změnit způsob, jakým komunikujete se svými zákazníky.

Pojď do toho s námi!

Zvyš prodeje skrze lepší výkon kampaní a skvělý obsah!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.