Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

On-line marketing
a digitální reklama

Chceš nakopnout své prodeje zboží nebo služeb? Nebo chceš jen zvýšit návštěvnost svého webu a vybudovat povědomí o své značce? Ať tak nebo tak, jsme tu od toho my!

S čím ti pomůžeme?
N

PPC reklamní kampaně

N

E-mail marketing

N

Výkonnostní reklama

N

Analytika a reporting

N

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

V on-line prostředí se pohybujeme dlouho a v reklamních kampaních se umíme skvěle orientovat, ať už jde o sociáílní sítě, Google nebo Sklik či Bing. Už dávno víme, že to není jenom o spuštění reklamy a očekávání výsledků. Je to o neustálé správě PPC kampaní – sledování, analýze a optimalizaci a to pořád a pořád dokola. Jen tak se udrží vysoká výkonnost kampaní a nízké výdaje za reklamu. PPC znamená „pay per click“, takže se platí za každé jedno kliknutí na sponzorovaný odkaz a to si vyžaduje pozornost a pečlivost našich správců reklamy. Správa PPC reklam na Google nebo jinde je nikdy nekončící proces, se kterým ti rádi pomůžeme!

Reklamy děláme do všech médií a kanálů, ať už jde o obsahové bannerové reklamy, videospoty nebo vyhledávací reklamy.

Naši grafici připraví všechny obrazové podklady a náš produkční tým připraví reklamní spoty. O texty se postará náš copywriter. Více o přípravě vizuálů, reklamních spotů a textů se dozvíš ve vedlejších sekcích.

Jsme specialisté na internetový marketing, e-mail marketing a také SEO. Tak se neváhej ozvat, pokud potřebuješ nakopnout své prodeje rychle a v dlouhodobém horizontu na reklamách šetřit!

Pokud máš E-shop, dobře fungují zbožové srovnávače Heureka, Zbozi.cz nebo Allegro, kde se realizují obrovské tuzemské prodeje. I tam tvůj E-shop dostaneme. Stačí jednoduše poptat přes tlačítko níže!

vývojový graf reklamy na Google Ads
e-mailingový nástroj na rozesílání newsletteru

Výběr článků k tématu

Newsletter a emailing

Newsletter a emailing: Má to ještě cenu?

Pozor spoiler: Má! Může se zdát, že klasické metody jako newsletter ztrácejí svou účinnost. Ale i v roce 2023 zůstávají tyto nástroje důležitou součástí efektivní marketingové strategie. Přinášíme vám několik tipů, jak newsletter využít naplno.

SEO vs. PPC

SEO vs. PPC: Jak vybrat mezi placeným a organickým vyhledáváním

V dnešní digitální éře, kdy je online viditelnost klíčem k úspěchu, se podnikatelé a marketéři často potýkají s otázkou: Co je lepší – investovat do SEO  nebo PPC reklamy?

konverzní trychtýř

Konverzní trychtýř: cesta zákazníka k nákupu

Máte svůj online obchod a chcete zvýšit prodeje? Pak byste měli určitě vědět, co je to konverzní trychtýř! Tento marketingový pojem vám pomůže pochopit, jak zákazníci procházejí vaším webem a nakonec se rozhodnou koupit vaše zboží nebo služby.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Sleduj nás i na sociálních sítích

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>