Potřebuješ odbornou radu? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci.
Navštiv naši digitální poradnu, nech si poradit a ušetři čas!

On-line marketing

a digitální reklama

N

PPC reklamní kampaně

N

E-mailing | newsletter

N

Výkonnostní reklama

N

Zbožové srovnávače

N

Analytika | optimalizace | reporting

N

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Chceš nakopnout své prodeje zboží nebo služeb nebo jen zvýšit návštěvnost svého webu a povědomí o tvé značce? Od toho jsme tu my a online reklama! V onlajnu jedeme bomby a v reklamních kampaních se rádi pitváme. Není to jenom o nastavení reklamy
a očekávání výsledků. Je to o neustálé správě PPC kampaní – sledování, analýze a optimalizaci a to pořád a pořád dokola. Jen tak se udrží vysoká výkonnost a nízké výdaje za reklamu. PPC znamená „pay per click“, takže se platí za každé kliknutí na sponzorovaný odkaz a to si vyžaduje pozornost správce reklamy. Správa PPC reklam na Google nebo jinde je proto nikdy nekončící proces, se kterým ti rádi pomůžeme!

Reklamy vyrábíme do všech médií a kanálů, ať už jde o obsahové vizuální reklamy, videospoty nebo vyhledávací reklamy na Google, Seznamu nebo Bing.

Rádi si pohráváme s tvorbou vizuálů do reklam pomocí umělé inteligence (AI=Artificial Intelligence). Výstupy jsou velmi originální, neotřelé a kreativní. O umělé inteligenci jsme již napsali několik článků do našeho blogu. Pomocí AI umíme dělat bannery, obsah na socky, plakáty a podobně. Naši grafici a ilustrátoři dělají samozřejmě i tradiční způsob. Více o přípravě vizuálů do reklam se dozvíte zde.

Placené reklamy frčí tradičně v obsahové a vyhledávací síti Google
a na milionech jeho partnerských webů nebo v české obsahové
a vyhledávací síti Sklik a na jeho tisícovkách partnerských webů včetně Seznamu. Dobře fungují reklamy na YouTube, Facebooku
a Instagramu. Doplnit můžeme už jen reklamy na TikToku, LinkedIn a několika dalších platformách. Jsme specialisté na internetový marketing, tak se neváhej ozvat, pokud potřebuješ nakopnout své prodeje!

Nejlepší na tom je, že od tebe nebudeme vyžadovat obrazové či textové podklady pro reklamu. Pokud je nemáš, vše si připravíme sami dle tvého zadání. Pokud ovšem takové materiály dodáš, není problém.

Velmi funkčním a potřebným on-line marketingovým nástrojem je optimalizace webů pro internetové vyhledávače neboli SEO. Ale
o SEO se dozvíš ve vedlejší sekci.

Newsletter se mnohým může zdát za zenitem, ale stále funguje
a prodeje skrze něj jsou dobré. Zasílání pravidelného informačního mailu o nových produktech a slevách funguje! Máš-li E-shop, dobře fungují zbožové srovnávače Heureka a Zbozi.cz, kde se realizují obrovské tuzemské prodeje. I tam tvůj E-shop nasadíme. Stačí jednoduše poptat přes tlačítko níže!

vývojový graf reklamy na Google Ads

sonet

reklama na sociálních sítích Facebook a Instagram