Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

SEO

Optimalizace webu pro internetové vyhledávače

Nezobrazuješ se ve výsledcích vyhledávání na Googlu? Pak nemáš web optimalizovaný pro vyhledávače! S námi se ti podaří dostat tvůj web na první příčky ve vyhledávání!!

S čím ti pomůžeme?
N

Technická analýza webu

N

Analýza klíčových slov

N

Optimalizace webu pro vyhledávače

N

On-page i off-page optimalizace

N

Linkbuilding

N

SEO a PR články - psaní a publikace

Buď mezi prvními ve vyhledávání!

Uživatelé v ČR zadají každou minutu zhruba 20 000 dotazů do Google vyhledávače. Buď tam, kde se tvoje služby hledají. Pokud se na Googlu nezobrazuješ, pak je třeba web správně optimalizovat pro internetové vyhledávače. Díky správné optimalizaci se tvůj web začne posouvat nahoru.

Jak na to?

V první řadě nám napiš a připoj odkaz na tvůj web. Začíná se vždy SEO analýzou. Od ní se odrazíme v následné optimalizaci.

Jak to probíhá?

5

Technická analýza webu

5

Analýza klíčových slov

5

Optimalizace on-page faktorů

5

Optimalizace off-page faktorů

5

Linkbuilding a publikace SEO článků

5

Měření a pravidelný reporting výsledků

SEO analýza a audit webu

V první řadě si posvítíme na tvůj web. Důkladně analyzujeme jeho techický stav, UX design, rychlost, responzivitu, funkcionality a sestavíme přehlednou zprávu a seznam doporučení. Následně provedeme analýzu klíčových slov a připravíme dokument pro její implementaci.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Google Search Console - indexace webu

Optimalizace

Po provedení všech analýz máme v ruce podklady pro následnou optimalizaci webu pro internetové vyhledávače a můžeme se do ní pustit. V první řadě spravíme web. Tedy v případě, že to má smysl a není třeba postavit web znovu. I to se totiž často stává. Nepočítejte s tím, že 15 let starý web půjde optimalizovat. Respektive se to nevyplatí.

Následně implementujeme klíčová slova na ta správná místa webu, nastavíme meta data a pohrajeme si s obsahem. Nastavíme ti nástroj Google Search Console a zaindexujeme stránky. Jakmile budou on-page faktory nastavené, pustíme se do off-page SEO.

Google Search Console výsledky zobrazování webové stránky

Články a linkbuilding

Tak zvané off-page SEO je především o linkbuildingu, který je důležitou součástí každé SEO strategie. Jeho cílem je zlepšit autoritu a viditelnost tvého webu ve vyhledávačích. Na základě výstupů z analýzy klíčových slov napíšeme nejen optimalizované články na tvůj blog, ale také SEO články na externí magazíny a weby, které budou odkazovat na relevantní části tvého webu. O tom je linkbuilding!! Díky promyšlenému publikačnímu plánu zaplníme internet odkazy na tvůj web. V databázi máme spoustu českých blogů a odborných online magazínů.

Zkrátka vytvoříme obsah, který funguje!

Čím dříve nás poptáš, tím dříve budeš na Googlu vidět!!

Výběr článků k tématu

SEO vs. PPC

SEO vs. PPC: Jak vybrat mezi placeným a organickým vyhledáváním

V dnešní digitální éře, kdy je online viditelnost klíčem k úspěchu, se podnikatelé a marketéři často potýkají s otázkou: Co je lepší – investovat do SEO  nebo PPC reklamy?

off-page SEO

Jak na off-page SEO?

Víš, co je takzvané off-page SEO a jaký má vliv na návštěvnost tvého webu? Jedna stránka SEO je tvůj web a jeho optimalizace pro internetové vyhledávače. Pak jsou ale další SEO faktory mimo tvůj web, které je nutné řešit. Tedy alespoň pokud to se SEO myslíš vážně.

proč je seo nezbytné

Proč je SEO pro každý web naprosto nezbytné?

SEO je proces optimalizace webových stránek tak, aby byly co nejlépe viditelné pro internetové vyhledávače. To znamená, že se snažíme zlepšit pozici našich stránek v organických výsledcích vyhledávání. Ale proč je to tak důležité?

Pojď do toho s námi!

Posuň se na nejvyšší pozice ve vyhledávání!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Orientační ceny

Technická analýza webu

od 4 500 Kč

Analýza klíčových slov

od 15 900 Kč

SEO článek

od 1 900 Kč

Publikace SEO článku

od 1 250 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.