Potřebuješ odbornou radu? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci.
Navštiv naši digitální poradnu, nech si poradit a ušetři čas!

SEO

N

Analýza webu

N

Analýza klíčových slov

N

Optimalizace webu pro vyhledávače

N

On-page | off-page

N

Linkbuilding

N

SEO a PR články

Víš, co je to SEO a k čemu je dobré? Natolik funkční a potřebnou záležitost, jako je SEO, by neměl žádný provozovatel a vlastník webu opomíjet. Přesto se tak často stává. Většinou z důvodu, že málokdo ví, co to je. SEO (search engine optimization) znamená optimalizaci webu pro internetové vyhledávače. A tím nejdůležitějším je samozřejmě Google. Když si člověk s optimalizací webu hezky pohraje, dostane se web na ty nejvyšší pozice v organickém (neplaceném) vyhledávání na internetu. První pozice na Google jsou tradičně placené reklamy. I tam tě ale dostaneme při správném nastavení tvojí on-line inzerce. Napiš rychlou zprávu pro více informací skrze kontaktní formulář nebo mailem a domluvíme se.
O on-line reklamách se víc dozvíš ve vedlejší sekci.

V rámci našich SEO služeb začneme analýzou tvého webu, což bude odrazovým můstkem pro další práci na optimalizaci webu. Posoudíme, zda lze web pro SEO upravovat, případně navrhneme jiné optimální řešení. Změříme rychlost a datový objem webu, posoudíme responzivitu pro mobilní zařízení. Analyzujeme meta data a nastavení nadpisů na všech URL tvého webu. Na základě takové analýzy navrhneme co dál.

Analýza klíčových slov ve tvém oboru nám řekne, která slova bude třeba přidat do nadpisů, textů nebo atributů obrázků. Doplníme meta tagy, upravíme a případně nasměrujeme URL jednotlivých stránek webu tak, aby je vyhledávače dobře hodnotily. Tim bychom měli tzv. on-page SEO.

Kromě toho je nutné řešit SEO i mimo tvůj web. Je třeba pohrát si
s nástrojem od Google, který se jmenuje Google Search Console. Tam je nutné nahrát a vyplnit nezbytné údaje, nahrát soubory Sitemap a doindexovat dosud nezaindexované stránky – většinou opakovaně. To je běh na dlouhou trať. Google si dává se vším dost na čas.

Důležitý je také linkbuilding, především zpětné odkazy na tvůj web, které je dobré mít umístěné na co největším množství kvalitních webů a webových katalogů. Interní prolinkování webu a odkazy mimo web také hrají roli. Náš copywriter ti napíše SEO nebo PR články, které zvýší návštěvnost tvého webu a zároveň zvýší jeho důvěryhodnost a atraktivitu pro Google. Články umíme zveřejňovat na mnoha českých blozích a odborných on-line magazínech.

Google Search Console - indexace webu

sonet

Yoast SEO plugin pro optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače