Potřebuješ odbornou radu? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci.
Navštiv naši digitální poradnu, nech si poradit a ušetři čas!

Správa sociálních sítí

N

Tvorba REELS

N

Content marketing | obsah

N

Texty | obrázky | videa

N

Komunikační strategie

N

Community management

N

Výkonnostní reklama

Potřebuješ sehnat někoho schopného na správu svých profilů na sociálních sítích? Pak jsi tu správně! Sociální média ovládly svět a my ovládáme sociální média! S tvými profily na sockách si umíme pohrát nejen jako markeťáci, to znamená v podobě vytvoření
a správy placené reklamy na sociálních sítích, která pronásleduje uživatele na každém kroku. Zabýváme se i tvorbou a pravidelným zveřejňováním obsahu, tedy content marketingem. Do postů
a reklam si připravíme obrazové, textové nebo video podklady,
a nebo nám je dodáš sám. To je na tobě. Pokud nemáš komunikační a marketingovou strategii, společně ji navrhneme a připravíme postplán pro zveřejňování příspěvků. Se Sonet Studiem vedle nešlápneš!

Klasicky spravujeme Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter a už i TikTok. Ze zkušenosti víme, že FB, Insta a YT reklamy fungují nejvíc a příspěvky mají největší dosah. Pokud nejsi na všech sítích, nevadí. Ne každá značka se hodí pro všechny sítě. Pro značky zaměřené spíše vizuálně využíváme obsah a placenou reklamu hlavně na Instagramu. Pro příspěvky textového charakteru – články a blogy je vhodnější využít placenou propagaci, nebo jít organickou cestou – zveřejňovat skvělý obsah a sdílet na Facebooku, LinkedIn nebo Twitteru.

Nyní se NOVĚ věnujeme tvorbě reels na profesionální úrovni. Reels jsou díky svým dosahům stále poptávanější typ příspěvku a opravdu se je vyplatí do svého Instagram feedu zařadit.

Tebou dodané materiály na sítě (grafika, texty, videa) si upravíme, editujeme a provedeme korektury, než je vypustíme do světa. Pokud chceš, umíme si připravit všechny podklady sami.

Postaráme se nejen o tvůj obsah a reklamu, ale i o community management – tedy odpovídání na zprávy a reakce na komentáře. Správa sociálních sítí zabere čas a ne vždy je vhodné dělat si vše sám. Důležitá je profesionalita, důvěryhodnost a konzistentnost profilů. Proto se o své sítě starej dobře, nebo jejich správu předej profíkům. Jen tak si získáš nové a udržíš stávající zákazníky. Rádi se toho ujmeme. Pár tipů, jak na sítě, najdeš v našem blogu.

Pokud budeš potřebovat nějaké profi články na různé stránky nebo do skupin na sociálních sítích, umíme psát i takové PR články. Zveřejnit je můžeme i na různých fórech nebo blozích. Takových platforem je dnes již velké množství. Jen si vybrat. Více se o tom dozvíš ve vedlejší sekci.

Motion příspěvek na Facebook a Instagram - gif

sonet

Story na Instagram a Facebook

Přiveď svoje vize k životu.

Sonet Studio je vizuální a zvukové digitální studio, které ti pomůže s výrobou digitálních produktů
a všechno nahodí do on-lajnu.

S námi můžeš trávit víc času byznysem
a ne on-line.

Získej profesionální služby pro rozvoj své činnosti za výjimečné ceny
a v krátkém čase! Dosáhni úspěchu s námi! První konzultace je vždy zadara, ať už spolupracovat budeme či nikoliv.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka here:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Čekni nás i na sockách

Přihlášení newsletteru >>