Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Správa sociálních sítí

Hledáš někoho schopného na správu svých profilů na sociálních sítích? Pak jsi tu správně! Sociální média ovládly svět a my ovládáme sociální média!

S čím ti pomůžeme?
N

Strategie

N

Obsahový marketing

N

Tvorba REELS

N

Texty | carousely | reels

N

Community management

N

Reklama

S tvými profily si umíme pohrát nejen jako klasičtí výkonnostní markeťáci při správě reklamy, ale také jako content specialisté při tvorbě a plánování obsahu – content marketing. Do postů a reklam si připravíme obrazové, textové nebo video podklady, a nebo nám je dodáš sám. To je na tobě. Pokud nemáš komunikační a marketingovou strategii, tak ji navrhneme a připravíme postplán pro zveřejňování příspěvků. Se Sonet Studiem vedle nešlápneš!

Staráme se o Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn a TikTok. Pro značky zaměřené spíše vizuálně využíváme obsah a placenou reklamu hlavně na Instagramu a TikToku. Pro textové příspěvky – články a blogy je vhodnější Facebook a LinkedIn.

Nyní se věnujeme hlavně tvorbě reels. Reels jsou díky svým dosahům stále poptávanější typ příspěvku a opravdu se vyplatí reels do svého Instagram a TikTok feedu zařadit.

Kromě obsahu se ti postaráme také o community management – tedy odpovídání na zprávy a reakce na komentáře. Správa sociálních sítí zabere čas a ne vždy je vhodné dělat si vše sám. Důležitá je profesionalita, důvěryhodnost a konzistentnost profilů. Proto se o své sítě starej dobře, nebo jejich správu předej profíkům. Nám! Jen tak si získáš nové a udržíš stávající zákazníky. Pár tipů, jak na sítě, najdeš v našem blogu.

Motion příspěvek na Facebook a Instagram - gif
Story na Instagram a Facebook

Výběr článků k tématu

natáčení reels

Reels: Jak se připravit na natáčení?

Chystáte se pustit do natáčení Instagram nebo TikTok reels? Pak jistě oceníte pár rad do začátku. Sepsali jsme, jaké budete potřebovat základní vybavení a jak předcházet zbytečným chybám. Pomůžeme vám vyhnout se komplikacím, které vás mohou potkat, zdržet a zkomplikovat natáčení.

6 nástrojů pro lepší obsah na sítě

6 nástrojů pro lepší obsah na sítě

Spravujete sociální sítě své firmy nebo svých klientů? Základním kamenem je kvalitní obsah. Pro tvorbu kvalitního obsahu musíte znát nástroje, které vám vaši snahu vytvořit skvělé příspěvky ulehčí. Poradíme vám několik užitečných aplikací, které jsou skvělé a sami je používáme.

jak na obsah, ktery prodava

Jak na obsah, který prodává

Děláte zajímavý obsah na vaše sociální sítě? Fotíte, natáčíte, píšete zajímavé popisky a články, pravidelně zveřejňujete obsah, ale prodeje nerostou? Tento článek by vám měl pomoci pochopit, jak tvořit na sítě obsah, který prodává.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Sleduj nás i na sociálních sítích

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>