Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Sound branding

Znáš pojem sound branding nebo-li zvuková identita značky a víš, k čemu je sound branding dobrý? Pokud ano, tak už zřejmě víš, co za skladby, zvuky a tóny poptřebuješ. A jejich skládání a produkce je naše parketa. Neváhej se ozvat!

S čím ti pomůžeme?
N

Zvuková identita značky

N

Hudební logo

N

Brandové znělky

N

Zvuky aplikací

N

Originální sound design

N

Reklamní znělky

Sonic branding, sound branding neboli zvuková identita značky je velmi důležitá pro každý větší brand, který to myslí vážně! Nejsou to jen reklamní znělky, ale také brandové znělky, hudební loga značek, podkresová hudba ve videu, melodie, rytmus, nálada celého zvuku, dále jsou to zvuky aplikací, programů operačních systémů. Může to být i zvuk motoru u auta, zvuk zavírání dveří nebo hudba, co hraje na pobočce banky. Zkrátka vše, co ve spojení s určitou značkou slyšíš. V České republice nemáme konkurenci. Pokud tedy řešíš sound branding pro svou značku, neváhej se na nás obrátit!

Zvuky nás ovlivňují, mají velký vliv na naše emoce a náladu. Zvuk je také výborným spouštěčem paměti a mozek ho dokáže velmi dobře zpracovat. Sound branding se s vizuální identitou vzájemně doplňuje a obě tyto části identity značky by měly být v souladu. Co uděláš, když v televizi nebo na YouTube začne nepřeskočitelná reklama? Koukneš na telefon nebo někam jinam. Zkrátka uhneš očima z obrazovky a vizuál reklamy ztrácí význam. V uších ti ale stále zůstává reklamní znělka, která na tvoje podvědomí dále působí. Ty si ve finále na značku tak jako tak vzpomeneš.

Hudba do pozadí videa má velký význam na vjem člověka a často mu zůstává v uších ještě dlouho po dokoukání videa. Zvuky videa společně s vizuálem spoluvytvářejí atmosféru videa a ovlivňují mysl člověka. Více o sound brandingu se můžeš dočíst zde.

Sound branding mimo to zvyšuje sounáležitost s tvojí značkou, zvyšuje loajalitu zákazníků a povědomí o tvé značce. Mnohdy stačí díky zvuku ve videospotu říct opravdu málo a závěrečná znělka se postará o zbytek. Jen si vybav Mekáč, Windows nebo nějakého telefonního operátora. Pro více informací o konkrétních možnostech pro tvojí značku se neváhej ozvat!

sound branding pro firmy a značky
Hymna Notářské komory ČR

o Produkce: Sonet Studio | 2023

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Sleduj nás i na sociálních sítích

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>