Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Sound branding

zvuková identita značky

Znáš pojem sound branding nebo-li zvuková identita značky? A víš, k čemu to je dobré? Ano, je to o zvuku, hudbě a tónech. A jejich skládání a produkce je naše parketa!

S čím ti pomůžeme?
N

Zvuková identita značky

N

Hudební logo

N

Brandové znělky

N

Zvuky aplikací

N

Originální sound design

N

Hudební znělky

Co to tedy je?

Sonic branding, sound branding, dokonce accoustic branding – všechny tyto termíny označují zvukovou identitu značky. Je to speciální marketingová disciplína, která v České republice ještě není příliš rozšířná. Je velmi důležitá pro každý větší brand (především zahraniční), který to na trhu myslí vážně! Nejsou to jen reklamní znělky, ale také brandové znělky, hudební loga značek, podkresová hudba ve videu, melodie, rytmus, nálada celého zvuku, dále jsou to zvuky aplikací, programů operačních systémů. Může to být i zvuk motoru u auta, zvuk zavírání dveří nebo hudba, co hraje na pobočce banky. Zkrátka vše, co ve spojení s určitou značkou slyšíš.

Proč zařadit zvuk do svého marketingu?

Zvuky nás ovlivňují, mají velký vliv na naše emoce a náladu. Zvuk je také výborným spouštěčem paměti a mozek ho dokáže velmi dobře zpracovat. Sound branding se s vizuální identitou vzájemně doplňuje a obě tyto části identity značky by měly být v souladu. Co uděláš, když v televizi nebo na YouTube začne reklama? Koukneš na telefon nebo někam jinam. Zkrátka uhneš očima z obrazovky a vizuál reklamy ztrácí význam. V uších ti ale stále zůstává reklamní znělka, která na tvoje podvědomí dále působí. Navíc ti v uších zůstane ještě dlouho po dokoukání videa!! Tak zvuk funguje!

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Hymna Notářské komory ČR

o Produkce: Sonet Studio | 2023

Proč do toho skutečně jít?

Sound branding má tu moc, že zvyšuje sounáležitost s tvojí značkou, zvyšuje loajalitu zákazníků a povědomí o tvé značce. Mnohdy stačí díky zvuku ve videospotu říct opravdu málo a závěrečná znělka se postará o zbytek. Jen si vybav Mekáč, Windows nebo nějakého telefonního operátora. Zvuk má záračnou moc, ovlivňuje emoce a mysl tvých zákazníků!! 

Pro více informací o konkrétních možnostech pro tvojí značku se neváhej ozvat!

Pojď do toho s námi!

Buď mezi prvními v ČR, kdo má svou zvukovou identitu!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.