Texty
a copywriting

N

Psaní textů

N

Redakce | editace | revize textů

N

Storytelling

N

Tone of Voice

N

Komunikační strategie

N

Psaní PR a SEO článků

N

Překlady článků do a z cizích jazyků

Potřebuješ rychle vymyslet reklamní text nebo napsat a zveřejnit PR článek, který ohromí tvé potenciální zákazníky a zvýší důvěryhodnost tvé značky? Napíšeme ti reklamní texty do reklamních bannerů, které přitáhnou pozornost tvých potenciálních zákazníků.  Složíme kreativní texty na tvoje plakáty, které zákazník jen tak nezapomene. Otextujeme ti příspěvky na sockách, reklamní kampaně, napíšeme komplet textaci tvého webu. Texty
a copywriting jsou náš denní chléb. Stačí se ozvat nebo poslat nezávaznou poptávku!

Kreativní copywriting a webový copywriting je naše velké hobby. Nastavíme správný tone of voice tvojí značky, pokud ho ještě nemáš. Důležité je, aby tone of voice byl všude stejný a konzistentní. Charakterizuje to tvůj brand. Třeba náš brand Sonet Studio jede všude na tykačku s velmi neformálním tónem, protože už jsme takoví a máme to rádi.

Má tvoje značka skvělý příběh? Postavíme skvělou story za tvůj brand, protože storytelling prodává! Pokud nemáš nastavenou komunikační strategii, pomůžeme ti jí vytvořit.

Pokud máš své vlastní texty hotové, tak ti je opravíme, provedeme pravopisné a stylistické korektury textu. Celý text zredigujeme tak, aby ty správné informace byly na správných místech ve větách
a odstavcích a aby je konzument správně pochopil. Zredigujeme ti klidně i celý román o třech stech stránkách, pokud potřebuješ.

Kromě psaní krátkých textů píšeme i rozsáhlé odbornější texty a SEO články nebo PR články, které za tebe nasadíme na specializované weby nebo do periodik. Odtud ti na web přivedeme další potenciální zákazníky. SEO články se správnými klíčovými slovy a zpětnými odkazy na tvůj web navíc zatraktivní tvůj web pro Google vyhledávání. Poradíme si snad s každým tématem. Více o SEO se dozvíš ve vedlejší sekci.

Pokud je ti to pořád málo, dokážeme zařídit i překlad do a z cizích jazyků, abys mohl články publikovat v zahraničí. Tvůj web přeložíme a nasadíme více jazykových mutací, abys mohl oslovit i zahraniční klientelu. Neváhej poslat nezávaznou poptávku!

tvorba textů na web a webový copywriting

sonet

webový copywriting a tvorba webových textů