Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Copywriting

Potřebuješ vymyslet reklamní text nebo napsat a zveřejnit PR článek, který ohromí tvé potenciální zákazníky a zvýší důvěryhodnost tvé značky? Pak jsi tu správně!

S čím ti pomůžeme?
N

Webové texty

N

Reklamní texty

N

Storytelling

N

Tone of Voice

N

Komunikační strategie

N

PR a SEO články

N

Revize textů

N

Překlady

tvorba textů na web a webový copywriting

Textařina všeho druhu

Poskytujeme kompletní a prvotřídní copywriterské služby pro firemní klientelu. Naší parketou je převážně komerční textařina. Vymýšlíme kreativní texty na plakáty, reklamní texty na bannery, textujeme příspěvky na sociální sítě, titulkujeme a textujeme reklamní kampaně, napíšeme kompletní texty tvého webu.

Pokud máš své vlastní texty hotové, tak pouze provedeme pravopisné a stylistické korektury, než pošleme text do světa. Celý text zredigujeme tak, aby ty správné informace byly na správných místech a čtenář je správně pochopil.

Strategické textování

Umíme nastavit správný a konzistentní tone of voice tvojí značky, který charakterizuje tvůj brand. Má tvoje značka skvělý příběh? Postavíme skvělou story za tvůj brand, protože storytelling prodává! Pokud nemáš komunikační strategii, pomůžeme ti ji vytvořit.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Je libo článek?

Kromě psaní krátkých textů píšeme i rozsáhlé odbornější texty – SEO články nebo PR články, které také nasadíme na specializované weby nebo do periodik. Odtud ti na web přivedeme další potenciální zákazníky. SEO články se správnými klíčovými slovy a zpětnými odkazy na tvůj web navíc zatraktivní tvůj web pro Google vyhledávání. Poradíme si s mnoha tématy. Více o SEO se dozvíš ve vedlejší sekci.

Výběr článků k tématu

Sound branding Sonet Studio

Sound branding: Co to je a proč to české značky neznají?

V tomto článku se podíváme na to, co sound branding skutečně je, proč je pro značky důležitý a proč ho české firmy zatím přehlížejí, přestože má obrovský vliv na vnímání značky zákazníkem. Zároveň nabídneme praktické rady, jak začít se zvukovým brandingem, a objektivní důvody, proč by české značky měly tuto strategii zařadit do svého marketingu. Připravte se objevit nový rozměr brandingu, který může zásadně změnit způsob, jakým komunikujete se svými zákazníky.

Co je SEO

Co je SEO a jak pomáhá majitelům firem?

V dnešní digitální éře je důležité mít efektivní online strategii, která zajistí, že vaše firma bude viditelná a konkurenceschopná. Jedním z nejdůležitějších nástrojů pro dosažení tohoto cíle je SEO neboli Search Engine Optimization - optimalizace webu pro internetové vyhledávače. V tomto článku se podíváme na to, co přesně SEO znamená, jak může pomoci zefektivnit online marketingovou strategii majitelům firem a proč je využití SEO služeb tak důležité pro vaše podnikání.

Jak font ovlivňuje vnímání značky

Jak font ovlivňuje vnímání značky v digitálním prostředí

Chcete vědět, jak výběr typografie ovlivňuje sílu vašeho online sdělení? V článku nabízíme důležité informace, které vám pomohou dosáhnout profesionálního vzhledu a zvýšit čitelnost vašich digitálních projektů. Od výběru vhodného písma až po správné zarovnání textu - dozvíte se důležité principy, které pomáhají v efektivní komunikaci s vaším publikem. Objevte, jak můžete prostřednictvím typografie posílit sílu vašich online sdělení vaší cílové skupině.

Pojď do toho s námi!

Prezentuj svou firmu skvělými marketingovými texty!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.