Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Copywriting
a komunikační strategie

S čím ti pomůžeme?

N

Webové texty

N

Reklamní texty

N

Storytelling

N

Tone of Voice

N

Komunikační strategie

N

PR a SEO články

N

Revize textů

N

Překlady

Potřebuješ vymyslet reklamní text nebo napsat a zveřejnit PR článek, který ohromí tvé potenciální zákazníky a zvýší důvěryhodnost tvé značky? Pak jsi tu správně!

Píšeme reklamní texty do reklamních bannerů, které přitáhnou pozornost tvých potenciálních zákazníků. Vymýšlíme kreativní texty na plakáty, textujeme příspěvky na sociální sítě, titulky a texty reklamních kampaní, napíšeme kompletní texty tvého webu. Texty a copywriting obecně jsou náš denní chléb. Stačí se ozvat nebo poslat nezávaznou poptávku!

Kreativní copywriting a webový copywriting je naše velké hobby. Nastavíme správný a konzistentní tone of voice tvojí značky, který charakterizuje tvůj brand.

Má tvoje značka skvělý příběh? Postavíme skvělou story za tvůj brand, protože storytelling prodává! Pokud nemáš komunikační strategii, pomůžeme ti jí vytvořit.

Pokud máš své vlastní texty hotové, tak pouze provedeme pravopisné a stylistické korektury, než pošleme text do světa. Celý text zredigujeme tak, aby ty správné informace byly na správných místech a čtenář je správně pochopil.

Kromě psaní krátkých textů píšeme i rozsáhlé odbornější texty a SEO články nebo PR články, které za tebe nasadíme na specializované weby nebo do periodik. Odtud ti na web přivedeme další potenciální zákazníky. SEO články se správnými klíčovými slovy a zpětnými odkazy na tvůj web navíc zatraktivní tvůj web pro Google vyhledávání. Poradíme si snad s každým tématem. Více o SEO se dozvíš ve vedlejší sekci.

Pokud je ti to pořád málo, dokážeme zařídit i překlad do a z cizích jazyků, abys mohl články publikovat v zahraničí. To samé platí pro webové texty. Neváhej poslat nezávaznou poptávku!

tvorba textů na web a webový copywriting

sonet

studio

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Čekni nás i na sockách

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>