Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Videoprodukce
a animace

Potřebuješ video prezentaci tvé firmy nebo produktu? Potřebuješ animovaný videoklip nebo explainer? Ať tak či tak, jsi tu správně! V Sonet Studiu máme profíky jak na klasickou videoprodukci, tak na animaci, efekty nebo AI. Ať jde o komerci nebo uměleckou tvorbu, u nás najdeš všechny video služby pod jednou střechou.

S čím ti pomůžeme?
N

Hraná videa

N

Animovaná videa

N

Pre-produkce, produkce, post-produkce

N

Scénář a režie

N

Casting

N

Motion design

showreel Sonet Studio a Rubin Production

Produkce videoformátů

Produkci videoformátů v rozlišení 4K děláme na profesionální úrovni. Umíme jak eklamní komerční spoty, tak uměleckou tvorbu. Dynamický střih, umístění titulků a použití video efektů je samozřejmostí.

Nejčastěji pro naše klienty děláme:

5

videospoty, mikrospoty, bumpery

5

upoutávky a prostřihy

5

reportáže a aftermovies

5

teasery a promo videa

5

produktová videa

5

prezentační a náborová videa

5

záznamy i živé přenosy

5

rozhovory a videocasty

5

videoklipy

5

explainery

ukázka videoprodukce filmu a reklamy, showreel video

Preprodukce

Napíšeme scénář i script na základě dodaných požadavků a celé natáčení odrežíruje náš režisér. O komparz a herce se postaráme ve spolupráci s castingovou agenturou. Sehnat dovedeme kohokoliv. Celou produkci i postprodukci ti uděláme na klíč. Co potřebujeme, je přesné zadání!!

Je libo animaci?

Video animace je dnes stále žádanější. Umíme připravit na klíč pěkná animovaná videa nebo můžeme doanimovat třeba jen určité prvky a efekty do tvých hraných videí. Voiceover a pěkná podkresová hudba je samozřejmost. Kromě hrané či animované reklamy s přehledem zvládáme také audio reklamu do rádia nebo na Spotify.

Nově děláme také reklamní HTML5 bannery. Samozřejmostí jsou výstupy ve formátu GIF nebo MP4. Novinkou jsou formáty LOTTIE a JSON.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Pojď do toho s námi!

Prezentuj svou firmu nebo projekt vkusně a elegantně!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.