Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Videoprodukce
a animace

Potřebuješ hrané nebo animované video? Jsi tu správně! V Sonet Studiu máme profíky jak na klasickou videoprodukci, tak na animaci a efekty. Ať jde o komerci nebo uměleckou tvorbu. Zkrátka u nás najdeš všechny video služby pod jednou střechou.

S čím ti pomůžeme?
N

Reklamní spoty

N

Upoutávky a prostřihy

N

Explainer videa

N

Animovaná videa

N

Scénář a režie

N

Casting

N

Motion design

Dynamický střih, umístění titulků a nejrůznějších video efektů je samozřejmé. Problém není ani reklamní motion design včetně HTML5 bannerů pro on-line reklamu, weby a aplikace.

Produkci videoformátů v rozlišení 4K děláme na profesionální úrovni. Umíme reklamní video – videospoty, mikrospoty či bumpery jak do on-line prostředí, tak do televize. Máme odborníky specializující se na výrobu upoutávek, reportážívideoklipů nebo explainer videí.

Píšeme scénáře i scripty na základě požadavků a celé natáčení odrežíruje náš režisér. Komparz nebo herci nejsou problém, spolupracujeme s castingovou agenturou. Sehnat dovedeme kohokoliv. Celou produkci i postprodukci ti uděláme na klíč. Co potřebujeme, je přesné zadání.

Video animace je dnes stále žádanější. Umíme pěkná animovaná videa nebo můžeme doanimovat třeba jen určité prvky a efekty do tvých hraných videí. Voiceover a pěkná podkresová hudba je samozřejmost. Kromě hrané či animované reklamy umíme i audio reklamu do rádia nebo Spotify.

Nově děláme také reklamní HTML5 bannery. Samozřejmostí jsou výstupy ve formátu GIF nebo MP4. Novinkou jsou formáty LOTTIE a JSON.

Pokud přesně nevíš, co potřebuješ, neváhej se ozvat. Se vším ti poradíme!

ukázka videoprodukce filmu a reklamy, showreel video
showreel Sonet Studio a Rubin Production

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Sleduj nás i na sociálních sítích

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>