Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Visual branding

Víš, co je to visual branding a proč je tak důležitý pro každou lepší nebo větší značku? Dobrá vizuální identita neboli visual branding je totiž základem pro to být vidět, mít silný vizuální styl a vyniknout mezi konkurencí. Jen tak si lidé tvoji značku zapamatují.

S čím ti pomůžeme?
N

Vizuální identita značky

N

Korporátní identita

N

Logo a logotyp

N

Silný vizuální styl

N

Brandbuilding

N

Konzistentní vizuální komunikace

N

Grafický manuál a brand manuál

Skvělá brandová identita a skvělé produkty nebo služby dělají ze značky love brand. Říká se, že člověk denně vidí asi 500 grafických značek, ale v hlavě mu jich utkví asi jen 10. A s tím ti rádi pomůžeme. Navrhujeme celé identity firem a značek, které jsou dobře rozpoznatelné a nadlouho utkví v myslích zákazníků. Ať už zvažuješ redesign svojí značky nebo buduješ novou, neváhej nás oslovit!

Vymýšlíme a tvoříme nadčasové vizuální identity a občas i trochu extravagantní dyzajny na všechny součásti značek či produktů.
V digitálu jsou to zejména loga a logotypy, které můžeme nadyzajnovat buď jako statické (nehybné), nebo jako dynamické (motion – animované). Dále jsou to fontypísmo, barvy, weby
a jejich design, který je vizitkou a výkladní skříní tvojí firmy, potom také určitě profily na sockách, aplikace, on-line reklama apod.

V off-line prostředí jsou to poutače, letáky, plakáty, katalogy
a magazíny, vizitky, obalový dyzajn, merch nebo třeba i vzhled provozoven, kanceláří, navigační systém a inventář firemních prostor. Důležitá je pestrost a zároveň jednota v dyzajnu. Rádi navrhujeme celé vizuální identity značkám, protože je to velmi kreativní a zábavný proces. Uděláme ti také grafický manuál značky či firmy, abys měl v ruce návod pro tvorbu dalších vizuálů
v budoucnu.

Jedna věc je vizuální identita, tedy být vidět. Ale nesmíme zapomínat také na zvukovou identitu. Sluch má v případě firemní identity obrovskou váhu. Obor, který se tímto zabývá, se nazývá sound branding, nebo-li zvuková identita značky. Více se o této službě dozvíte ve vedlejší sekci.

Nevytváříme pouze vizuální a zvukové identity, ale zabýváme se celým brand buildingem. Mimo vizuálního stylu ti pomůžeme
i s vymyšlením správného a originálního názvu tvé značky nebo produktu, aby byl zapamatovatelný a dobře se s ním pracovalo po marketingové stránce. Poskytujeme podporu start-upistům
v začátcích podnikání. Zaregistrujeme ti domény pro tvé firemní weby, založíme a nastavíme profily na sockách, pomůžeme i se založením firmy a registrací tvojí ochranné známky. Kromě založení firmy jsme schopni zajistit i firemní sídlo. Stačí napsat a domluvíme detaily!

vizuální identita webu pro cateringovou společnost

sonet

web developerského projektu
vizuální identita uniforem a produktů na merch pro kavárnu

studio

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Sleduj nás i na sociálních sítích

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>