Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Tvorba webů
a E-shopů

S čím ti pomůžeme?

N

Tvorba www

N

Tvorba funkčního E-shopu

N

Webdesign a identita stránky

N

SEO - optimalizace pro vyhledávače

N

Customizace webů

N

Tvorba obsahu

N

Napojení na služby třetích stran

N

Pravidelná údržba a správa

Potřebuješ designový a funkční web nebo E-shop, abys zaujal své potenciální zákazníky a prodal svoje služby nebo zboží? Jsi tu správně! Stavíme internetové stránky a E-shopy na míru našim klientům. Pro grafické zpracování a webdesign využíváme designových builderů a šablon, které na přání upravujeme, aby výsledek ladil s tvou značkou. Pokud chceš postavit web nebo E-shop na vlastní šabloně šité na míru tvým potřebám, není problém jí pro tebe od začátku navrhnout a vytvořit. Pošli jednoduchou nezávaznou poptávku a společně vymyslíme řešení, které bude nejlépe vyhovovat tvým potřebám!

S webdesignem tvého webu, E-shopu a celou vizuální identitou tvých internetových stránek si umíme pěkně pohrát, aby jen tak nezapadly a byly dobře zapamatovatelné pro tvoje zákazníky. Customizaci tvého webu umíme dokódovat na přání. Domluvíme se nejen na tvorbě profesionálních webových stránek na zakázku, ale i na dlouhodobé správě celého tvého webu, pokud budeš potřebovat. S naším digitálním studiem rozhodně nešlápneš vedle!

E-shopy stavíme na míru dle požadavků. Pro tvorbu E-shopů používáme buď krabicové platformy typu Shoptet, Fastcentrik nebo Shopify, což je poměrně levná a rychlá varianta, nebo pro pokročilejší designové E-shopy se složitější funkcionalitou využíváme Woocommerce ve WordPressu, kde se dá E-shop navrhnout opravdu do detajlu a přesně na míru. Zapomeňte na složité kódování! Toto je nejlepší cesta k plně funkčnímu a designovému E-shopu se snadným systémem pro jeho správu.

Podpora například ze strany platformy Shoptet je 24/7, je česká a téměř bez starostí. Napojení na přepravní služby, platební brány a tvůj účetní/skladový software je snadná a plně funkční. To samé platí pro systém Woocommerce a jeho pluginy pro napojení platebních bran, přepravců nebo účetních systémů.

Pokud se chceš zobrazovat na horních pozicích ve vyhledávání na internetu, nezapomeň na SEO, neboli optimalizaci webů pro vyhledávače. Více o našich SEO službách najdeš ve vedlejší sekci.

Pokud nemáš čas patlat se s obsahem na svoje weby nebo E-shopy, tedy tvořit texty, popisky produktů, pořizovat fotky a videa, upravovat grafické podklady, umíme si všechny tyto podklady připravit sami dle tvého zadání a nahodit je na web. Také děláme importy zboží z datového feedu třeba přes Mergado, párování se zbožovými srovnávači jako je Zboží.cz, Heuréka, Allegro atd. S klidem nech vše na nás!

webdesign a tvorba webu na míru pro cateringovou agenturu
web developerského projektu

sonet

studio

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Čekni nás i na sockách

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>