Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Tvorba webů
a E-shopů

Potřebuješ designový a funkční web nebo E-shop, abys zaujal/a své potenciální zákazníky a prodal/a svoje služby nebo zboží? Jsi tu správně! My jsme ve webařině jako ryby ve vodě. A dobrý web umí zvýšit výkon tvého on-line marketingu až desetinásobně!! A jaké weby děláme?

S čím ti pomůžeme?
N

Tvorba www

N

Tvorba funkčního E-shopu

N

Webdesign a identita stránky

N

SEO - optimalizace pro vyhledávače

N

Customizace na míru

N

Tvorba obsahu

N

Napojení na služby třetích stran

N

Pravidelná údržba a správa

web developerského projektu

Prezentační weby a služboweby

Web je digitální vizitkou a výkladní skříní každé firmy. Našimi nejčastějšími klienty jsou malé a středně velké firmy, holdingové společnosti a start-upy, které potřebují nablýskat svou digitální výlohu.

Weby stavíme na míru potřebám a požadavkům firmy. Díky stovkám webových šablon a webových builderů ve WordPressu dokážeme nabídnout nejen skvělou rychlost, ale také vynikající design (klidně postavíme šablonu na klíč) a také cenu!!

E-shopy

Naše práce není jen naklikat e-shop v Shoptetu nebo Upgates, i když tím se zabýváme velmi často. Tyto krabicové platformy pro tvorbu e-shopu totiž nabízejí spoustu funkcí a stavba takového obchodu netrvá dlouho a je levná.

Pokročilejší a hodně technicky náročná řešení e-shopů ale stavíme na míru ve Woocommerce, kde se dá celá struktura navrhnout přesně podle přání zákazníka. To je za nás nejlepší cesta k plně funkčnímu a designovému online obchodu. Mimo to dokážeme jakýkoliv web naprogramovat v javascriptu, ale to je vhodnější spíše pro webové a mobilní aplikace. WordPress totiž zvládne jakýkoliv web a Woocommerce utáhne jakýkoliv e-shop.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

webdesign a tvorba webu na míru pro cateringovou agenturu

Je libo vlastní webdesign a dlouhodobou správu webu?

S webdesignem tvého webu nebo E-shopu a s celou vizuální identitou tvých internetových stránek si umíme pohrát, aby jen tak nezapadly a byly dobře zapamatovatelné pro tvoje zákazníky.

Domluvíme se nejen na tvorbě profesionálních webových stránek na zakázku, ale i na dlouhodobé správě tvého webu. S naším digitálním studiem rozhodně nešlápneš vedle!

SEO a obsah

Chceš se zobrazovat na horních pozicích ve výsledcích vyhledávání na internetu? Tak nezapomeň na SEO, neboli optimalizaci webu pro internetové vyhledávače!! Web bez SEO je na Googlu jako auto bez benzínu. Více o našich SEO službách najdeš ve vedlejší sekci.

Třešničkou na dortu naší vzájemné spolupráce může být kompletní tvorba obsahu pro tvůj web. Pokud nemáš čas vymýšlet obsah na svůj web nebo E-shop – tvořit texty, popisky produktů, pořizovat fotky a videa, dělat grafické podklady, tak si umíme všechny tyto podklady připravit sami dle tvého zadání.

Ano! Tak skvělá je spolupráce s námi!!

Realizovali jsme

Výběr článků k tématu

bezpečnost a zabezpečení WordPress

WordPress: bezpečnost a zabezpečení webů

Při rozhodování o vytvoření nového webu je bezpečnost jedním z klíčových faktorů, které majitelé webů musí brát v úvahu. S nárůstem kybernetických hrozeb a požadavků na zabezpečení dat je nezbytné zvolit správnou platformu, která poskytuje dostatečné bezpečnostní opatření. V článku se zaměříme na bezpečnost a zabezpečení webů na WordPressu. Zjistíme, jak WordPress zvládá výzvy související s bezpečností a jak je na tom ve srovnání s jinými způsoby tvorby webu.

Webdesign

Webdesign: Přežitek nebo nutnost?

Online prezentace hraje klíčovou roli v úspěchu každé značky a je otázkou, zda je webdesign stále nutností nebo už jen přežitkem. Tento článek zkoumá roli designu webu v dnešní digitální krajině a porovnává přínosy profesionálního designu od grafického designéra s použitím šablon a webových builderů jako Divi, Oxygen nebo Elementor v redakčním systému WordPress. Přečtěte si, jaké jsou přednosti a nevýhody obou přístupů a jaký mají vliv na vaši značku.

Webnode porovnání s WordPressem

Webnode: porovnání online builderu s WordPressem

Pokud se chystáte vytvořit webové stránky nebo uvažujete o přesunu stávajících stránek na jinou platformu, dobře promyslete, která platforma by měla být jejich hostitelem. Největšími hráči mezi webovými platformami jsou momentálně WordPress, Wix nebo Webnode. V tomto článku analyzujeme platformu Webnode z pohledu WordPress vývojářů a musíme říct, že to není vůbec špatné. Ale... vždycky se něco najde. Pojďte se na to raději podívat!

Pojď do toho s námi!

Prezentuj svou firmu vkusně a elegantně!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Orientační ceny

One-page web

Šablona, zabezpečení, zálohování, komprimace, responzivita

od 15 000 Kč

Středně velký služboweb

Šablona, zabezpečení, zálohování, komprimace, responzivita

od 35 000 Kč

E-shop na Shoptetu

Šablona, naplnění obsahem, import produktů, nastavení plateb, dopravy, dokladů, automatických e-mailů

Od 15 000 Kč

Větší E-shop ve Woocommerce

Šablona, zabezpečení, zálohování, komprimace, responzivita, produkty, platby, doprava, doklady, e-maily

od 65 000 Kč

Originální webdesign

Od 5 000 Kč za URL

Dlouhodobá správa webu

Zabezpečení, likvidace spamu, zálohování a obnova, aktualizace, opravy

od 6 000 Kč za rok

Všechny ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.