Tvorba webů
a E-shopů

N

Výroba www

N

Funkční E-shopy

N

Webdesign | identita stránky

N

SEO - optimalizace pro vyhledávače

N

Customizace webů

N

Tvorba obsahu

Potřebuješ designový a funkční web nebo E-shop, abys zaujal své potenciální zákazníky a prodal svoje služby nebo zboží? Pak je tato služba přímo pro tebe! Vyrábíme internetové stránky a E-shopy na míru našim klientům. Pro grafické zpracování a webdesign využíváme designových builderů či šablon, které umíme na tvé přání upravit a potunit, aby výsledek ladil s tvou značkou. Pokud chceš postavit web nebo E-shop na vlastní šabloně šité na míru tvým potřebám, není problém jí pro tebe od začátku navrhnout a postavit. Pošli jednoduchou nezávaznou poptávku a společně vymyslíme řešení, které bude nejlépe vyhovovat tvým potřebám!

S webdesignem tvého webu, E-shopu a celou vizuální identitou tvých internetových stránek si umíme pěkně pohrát, aby jen tak nezapadly a byly dobře zapamatovatelné pro tvoje zákazníky. Customizaci tvého webu umíme dokódovat. Domluvíme se nejen na tvorbě profesionálních webových stránek na zakázku, ale i na dlouhodobé správě celého tvého webu, pokud budeš chtít. S naším digitálním studiem rozhodně nešlápneš vedle!

E-shopy stavíme na míru klientům dle zadání a požadavků. Pro tvorbu E-shopů používáme buď krabicové platformy typu Shoptet, Fastcentrik a Shopify, což je poměrně levná a rychlá záležitost, nebo pro pokročilejší designové E-shopy se složitější funkcionalitou využíváme Woocommerce ve WordPressu, kde se dá E-shop navrhnout opravdu do detajlu a přesně na míru klientovi. Zapomeňte na složité kódování! Toto je nejlepší cesta k plně funkčnímu
a designovému E-shopu se snadným systémem pro jeho správu.

Podpora například ze strany platformy Shoptet je 24/7, je česká
a téměř bez starostí. Napojení na přepravní služby, platební brány
a tvůj účetní/skladový software je snadná a plně funkční. To samé platí pro systém Woocommerce a jeho pluginy pro napojení platebních bran, přepravců nebo účetních systémů.

Pokud se chceš zobrazovat na horních pozicích ve vyhledávání na internetu, nezapomeň na SEO, neboli optimalizaci webů pro vyhledávače. Více o našich SEO službách najdeš zde.

Pokud nemáš čas patlat se s obsahem na svoje weby nebo E-shopy, tedy tvořit texty, popisky produktů, pořizovat fotky a videa, upravovat grafické podklady, umíme si všechny tyto podklady připravit sami dle tvého zadání a namrskat je na web. Také zvládáme importy zboží z datového feedu, párování se zbožovými srovnávači jako je Zboží.cz nebo Heuréka atd. S klidem můžeš vše nechat na nás.

webdesign a tvorba webu na míru pro cateringovou agenturu

sonet

webdesign a tvorba technologického webu na míru
kus zdrojového kódu

studio