Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

E-book: Jak na funkční web ZDARMA ke stažení

E-book tě seznámí se základními principy tvorby webu pomocí redakčního systému WordPress, který je v současné době nejrozšířenějším nástrojem pro tvorbu webů na světě. Víe než 50 % všech webů stojí právě na tomto systému. Díky tomu má WordPress obrovskou podporu a vybudovanou komunitu uživatelů a vývojářů.

Tento e-book ti pomůže zařadit se mezi ně a provede tě procesem tvorby webu. E-book je jednoduchý a na 14 stránkách tě uvede do problematiky.

Dej nadobro sbohem složitému kódování nebo využívání primitivních platforem typu Wix, Webflow nebo Webnode. WordPress je open source platforma, jeho možnosti jsou prakticky neomezené a jdou škálovat do nekonečna. Díky možnostem napojení na služby třetích stran a díky obrovskému množství pluginů lze ve WordPressu pokrýt snad každou technickou funkci.

O design se zase postarají designové responzivní šablony nebo drag and drop buildery. Začni a uvidíš!

e-book Jak na funkční web

Stáhnout ZDARMA

E-book jak na funkční web

Související produkty

Guidebook Web na WordPressu od A do Z

Guidebook: Web na WordPressu od A do Z

Chceš si konečně postavit svůj první web? A ideálně bez pomoci webaře? Tento guidebook tě provede procesem tvorby webu na redakčním systému WordPress.

498 Kč

Velký webový checklist

Velký webový checklist
ZDARMA ke stažení

Velký webový checklist ti pomůže nezapomenout na nejdůležitější kroky při tvorbě webu pomocí redakčního systému WordPress.

SEO checklist

SEO checklist
ZDARMA ke stažení

Tento jednoduchý SEO checklist ti připomene ty nejdůležitější kroky při optimalizace tvého webu pro internetové vyhledávače, jako je Google. Buď mezi prvními ve výsledích vyhledávání!!

Chceš se něco naučit? Ale stále nenacházíš to, co hledáš? Využij naše konzultace nebo mentoring!

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.