Potřebuješ odbornou radu? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci.
Navštiv naši digitální poradnu, nech si poradit a ušetři čas!

Hudební znělky

N

Hudební znělky

N

Reklamní znělky

N

Zvuky aplikací

N

Doprovodná hudba

N

Soundtracky

N

Hudba do videoher

Sháníš hudební znělku do svojí reklamy nebo podkresovou hudbu
k videu? Pak se na nás neváhej obrátit! Komponujeme a nahráváme hudební znělky do upoutávek, do různých prostřihů nebo do explainer videí. Skládáme reklamní znělky pro reklamní videospoty a bumpery. Umíme i obsáhlejší dílo do videoher včetně zvuků
a ruchů nebo celý soundtrack pro film. Skládáme doprovodnou hudbu pro vlogery, do explainer videí nebo do dokumentů. Zkrátka jakákoliv hudba na klíč ve standardní studiové kvalitě není problém. Tady jsi na správném místě!

Pokud tvůj rozpočet není velký, seženeme vhodnou hudbu
z hudebních bank, která sice není tak originální jako hudba na klíč, ale za to je podstatně levnější. Na výběr je velké množství znělek, písní a zvuků či samplů od jiných autorů. I takové zvuky dokážeme upravit a namixovat do tvých videí a sladíme je se zbytkem díla. Rozdíl nepoznáš a ušetříš.

Pokud toužíš po originalitě, tedy po hudbě, která bude jen tvoje
a nikdo jiný ji nikdy nepoužije, není problém. Skládáme na míru podle představ a stylu zákazníka. Žánrově se můžeme pohybovat od jednoduchých popěvků přes moderní elektronickou hudbu až po ukrutný metal nebo hardcore punk. Dechovku neumíme. Srdcem nejbližší je nám asi hudba ve stylu britské legendy Prodigy.

Důležité je ale vědět, jaký je cíl té hudby, jak bude použita, kde a za jakým účelem. Bude prodávat? Má být nezapomenutelná až vlezlá? Nebo má jen lehce podkreslit tvůj spot? Neváhej se s námi poradit!

 

skládání reklamních znělek na hudební nástroje

sonet

Mixování mashupů a remixů do reklamních videí a upoutávek