Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Hudební znělky

Potřebuješ hudební znělku ke svému videu nebo krátkou znělku do rádia? Pak se na nás neváhej obrátit! To je naše parketa.

S čím ti pomůžeme?
N

Hudební znělky

N

Reklamní znělky

N

Zvuky aplikací

N

Podkresová hudba

N

Soundtracky

N

Hudba do videoher

Hymna Notářské komory ČR

o Produkce: Sonet Studio | 2023

Hudební znělka nebo reklamní znělka?

Jaký je v tom rozdíl? Skoro žádný. Reklamní znělka je druh hudební znělky použité v reklamním videu nebo audiospotu. Umíme samozřejmě oboje.

Komponujeme a nahráváme hudební znělky do upoutávek, reportáží nebo do explainer videí. Skládáme reklamní znělky pro reklamní videospoty a bumpery. Umíme i obsáhlejší dílo do videoher včetně zvuků a ruchů nebo celý soundtrack pro film. Skládáme doprovodnou hudbu pro vlogery, kteří nechtějí hudbu z audio banky.

Toužíš po originalitě?

Pak se vykašli na hudbu z audio bank a vydej se cestou vlastní, dobře rozpoznatelné, hudební znělky! Pokud toužíš po originalitě, tedy po hudbě, která bude jen tvoje, dokážeme ti poskytnout plnou a výhradní licenci k vytvořené skladbě.

Skládáme na míru podle představ a stylu zákazníka. Žánrově se pohybujeme od popěvků přes moderní elektronickou hudbu až po ukrutný metal nebo hardcore punk. Dechovku neumíme, ale dělali jsme už orchestriální znělku s 20 nástroji!!

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Pojď do toho s námi!

Buď mezi prvními v ČR, kdo má vlastní sound!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.