Potřebuješ odbornou radu? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci.
Navštiv naši digitální poradnu, nech si poradit a ušetři čas!

Print:

tisk a výroba

N

Ofsetový a digitální tisk

N

Velkoformátový tisk

N

Reklamní materiály a předměty

N

Tiskoviny

N

Obrazy

N

Potisk a sítotisk

N

Grafická příprava podkladů

Potřebuješ něco vytisknout, potisknout, polepit nebo posprejovat? Kromě digitálních služeb nabízíme i printvýrobu tištěných nebo potištěných produktů. Podklady pro tisk si připravíme do požadovaných rozměrů, tvarů a formátů, aby byl výsledný tisk v té nejlepší kvalitě. 

Děláme klasický digitální tisk nebo mega kvalitní ofsetový tisk
v jakémkoliv rozměru. Dokážeme potisknout papír, plast, malířské plátno, keramiku a cokoliv dalšího. Umíme i sítotisk na oblečení a jiné předměty. Pokud hledáš kvalitní tiskárnu, jsi na správném místě!

Vyrábíme tiskoviny všeho druhu od vizitek, letáků a plakátů přes publikace, katalogy a klasické knihy až po velkorozměrové cedule, bannery nebo roll upy. Jsme schopní potisknout a dodat reklamní předměty, jako jsou propisky, placky, samolepky.

Novinkou mezi našimi službami je grafický návrh polepů na auta, nebo airbrush na jakékoliv materiály, který dokážeme pomocí našeho partnera i zrealizovat. Také děláme gravírování na dřevo či kov.

Kromě reklam a reklamních předmětů děláme i umělecký tisk obrazů na kvalitní malířské plátno s blindrámem nebo tisk designových plakátů na kvalitní plakátový papír. V nabídce máme několik gramáží. Vyrábíme také pohledy, magnetky, kalendáře, publikace
a další suvenýry například pro turistická místa.

Ceny za print jsou téměř bezkonkurenční. Dokážeme nabídnout cenu velmi nízkou, ale kvalitu na nejvyšší úrovni. Máme individuální
a nadstandardní přístup ke každé zakázce a klientovi. Doba zpracování zakázky od zadání po předání je obvykle krátká. Vždy ovšem záleží na aktuální kapacitě tiskárny.

Velkou výhodou je kompletně vybavená tiskárna s moderními technologiemi a dostatkem personálu, který na výrobě pracuje. Naši zkušení grafici a designéři jsou zárukou skvělého výsledku. Neváhej se na nás obrátit!

sazba a tisk magazínu a katalogu

sonet

tisk firemních vizitek Lacrima