Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Print: tisk a výroba

Cokoliv vytiskneme, potiskneme, polepíme nebo posprejujeme. Malé i obří formáty ve velkém i malém množství. Na print jsme ti praví. Přesvědč se o tom!!

S čím ti pomůžeme?
N

Ofsetový a digitální tisk

N

Velkoformátový i maloformátový tisk

N

Reklamní materiály a předměty

N

Firemní tiskoviny

N

Art & design

N

Potisk a polep

N

Airbrush

sazba magazinu a navrh layoutu

Tiskneme hlavně ve velkém!

Podklady pro tisk připravíme do požadovaných rozměrů a formátů, připravíme kvalitní tisková data, aby byl výsledný tisk v té nejlepší kvalitě. 

Děláme klasický digitální tisk ve vysoké kvalitě nebo superkvalitní ofsetový tisk. Vyrábíme tiskoviny všeho druhu – maloformátové i velkoformátové.

Nejčastěji firmám děláme:

5

vizitky a letáky

5

plakáty, cedule a bannery

5

firemní publikace, brožury a katalogy

5

knihy, zápisníky a diáře

5

billboardy, bigboardy a megaboardy

5

pohledy, magnetky a kalendáře

5

roll-upy, vlajky, muší křídla

Pokud hledáš kvalitní tisk, jsi na správném místě!

design vizuálmní identity keramických hrníčků a konviček na merch pro kavárnu

Cokoliv potiskneme, polepíme nebo posprejujeme!

Potiskneme tvoje produkty na merch od triček po keramiku. Dokážeme potisknout papír, plast, malířské plátno, keramiku a cokoliv dalšího tě napadne. Kromě digitálního potisku děláme také sítotisk a flexotisk. Vyrábíme a instalujeme polepy na firemní výlohy, dveře do provozoven nebo dokonce na firemní auta. Umíme airbrush tam, kde klasický tisk nebo potisk není technicky možný. Takže tvoje firemní motivy a loga dostaneme všude, kde tě jen napadne!! Novinkou mezi našemi službami je gravírování na dřevo a kov.

Umělecký tisk

Kromě reklamních tiskovin děláme i umělecký tisk obrazů na kvalitní malířská plátna nebo tisk designových plakátů na kvalitní plakátový papír. V nabídce máme několik různých materiálů a gramáží.

Zde bude způsob naší vzájemné spolupráce velmi individuální!!

Mucha - grafická úprava a tisk plakátů
design produktu na merch

Reklamní předměty máte? A můžeme je vidět?

Takovou třešničkou na dortu, která nestojí velké peníze ale má svůj efekt, jsou firemní propagační materiály a různé dárky, které zaujmou tvé klienty a zákazníky. Pozor ale dej na kýč nebo naprosto nepotřebné hovadiny, které tvůj zákazník hned za rohem zahodí a ještě ho možná odradí!! Tudy ti utíkají peníze a nic z toho! Příklad: Nabízíš finanční poradenství a klientům dáváš jako dárek metr s vodováhou a tvým logem? Tak to je špatně!!

My ti pomůžeme vybrat správné materiály pro tvůj druh byznysu!! A pamatuj, že tyto materiály nemusí být jen pro tvé klienty, ale i pro tvé zaměstnance. Měly by pro každého mít nějakou hodnotu a měly by být užitečné.

Nejčastěji firmám děláme:

5

firemní trička a uniformy

5

tužky a propisky

5

diáře, kalendáře, zápisníky, desky na dokumenty

5

flash disky, termohrnky, deštníky, sluneční brýle

5

firemní čokolády a cukrovinky

5

a stovky dalších hovadinek ...

A teď pozor! Umíme tisknout levně, rychle a kvalitně. Ale musíš si vybrat! Kombinace všech tří možností je tak nějak nereálná. Co je rychlé a kvalitní, nebude nejlevnější. Co je levné. arychlé, nebude nejkvalitnější… a tak dále. To asi chápeš. Ve většině případů dokážeme vše, co našim zákazníkům na očích vidíme. Naše ceny jswou téměř bezkonkurenční i díky tomu, že spolupracujeme asi se 60 českými, polskými a německými tiskárnami.

Způsob naší spolupráce je velmi individuální. Máme individuální a nadstandardní přístup ke každé zakázce a klientovi. Neváhej se na nás obrátit!!

Pojď do toho s námi!

Tiskni ve velkém v té nejvyšší kvalitě s námi!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Všechny naše služby jsou ALL INCLUSIVE.

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.