Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Print: tisk a výroba

Cokoliv vytiskneme, potiskneme, polepíme nebo posprejujeme. Malé i obří formáty ve velkém i malém množství. Na print jsme ti praví. Přesvědč se o tom a poptej tisk u nás!

S čím ti pomůžeme?
N

Ofsetový a digitální tisk

N

Velkoformátový i maloformátový tisk

N

Reklamní materiály a předměty

N

Firemní tiskoviny

N

Obrazy, plakáty, tapety, pohledy, brožury, magnety

N

Potisk a polep

N

Airbrush

Podklady pro tisk si připravíme do požadovaných rozměrů a formátů, aby byl výsledný tisk v té nejlepší kvalitě. 

Děláme klasický digitální tisk ve vysoké kvalitě nebo kvalitní ofsetový tisk. Dokážeme potisknout papír, plast, malířské plátno, keramiku a cokoliv dalšího. Děláme sítotisk a flexotisk na oblečení, papír a další materiály. Pokud hledáš kvalitní tisk, jsi na správném místě!

Vyrábíme tiskoviny všeho druhu od vizitek, letáků a plakátů přes publikace, katalogy a klasické knihy až po velkorozměrové cedule, bannery nebo roll upy. Jsme schopní potisknout a dodat reklamní předměty, jako jsou propisky, placky, samolepky.

Novinkou mezi našimi službami je grafický návrh polepů na auta, nebo airbrush na jakékoliv materiály. Také děláme gravírování na dřevo či kov.

Kromě reklam a reklamních předmětů děláme i umělecký tisk obrazů na kvalitní malířské plátno nebo tisk designových plakátů na kvalitní plakátový papír. V nabídce máme mnoho gramáží. Vyrábíme také pohledy, magnetky, kalendáře, publikace a další suvenýry například pro turistická místa. Máme spoustu spokojených zákazníků a stálých firemních klientů.

Ceny za tisk jsou téměř bezkonkurenční. Dokážeme nabídnout cenu velmi nízkou, ale kvalitu na nejvyšší úrovni. Máme individuální a nadstandardní přístup ke každé zakázce a klientovi. Neváhej se na nás obrátit!

sazba a tisk magazínu a katalogu
Alfons Mucha - návrh a výroba papírových tašek
Mucha merch
Jak pomáháme Mucha Foundation
Vizitky Erbia

sonet

tisk firemních vizitek Lacrima
potisk triček sítotiskem

studio

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.