Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Digitální ilustrace

Potřebuješ zhmotnit své vize a představy do obrazové podoby? Potřebuješ připravit webové nebo knižní ilustrace? Jsi na správném místě! Stačí si vybrat styl a tvoje vize převedeme do obrazové podoby.

S čím ti pomůžeme?
N

Kompletní grafický design

N

Vektorová ilustrace

N

Rastrová ilustrace

N

Digitální ilustrace

Kreslíme ilustrace na zakázku například do časopisů, knih nebo na weby. Dokážeme udělat celý komix nebo jen krátký explainer příběh pro tvoje sledující. Potřebuješ překreslit fotografii nebo komplentě vymyslet obraz v požadovaném stylu? To je naše parketa!

Poskytujeme kompletní služby grafického studia na nejvyšší úrovni. Naši ilustrátoři a designéři si poradí snad s každou vizí, ať je sebebláznivější. Neváhej nás kontaktovat! Komunikace s námi je snadná a bezproblémová.

ilustrace postaviček Erbia mobile

Výběr článků k tématu

Ngo AI

Spory o autorství v umělé inteligenci

AI je v současné době ve světě umění žhavým tématem. Ke konci roku 2022 se zvedla poměrně velká vlna nevole proti AI obrazovému tvoření, která se projevuje především na sociálních sítích, kde se komunita AI tvůrců rychle rozrostla.

Canva pro negrafiky

Canva: Grafický nástroj pro negrafiky

Canva je inovativní online nástroj, který nabízí uživatelům bezproblémové a bleskové vytváření vizuálního obsahu. Od prezentací a sociálních médií po plakáty a vizitky. Pokud jste podnikatel, markeťák nebo majitel firmy, tento článek se vám bude líbit.

jak na Midjourney

Jak na obrazový generátor Midjourney s umělou inteligencí

Midjourney je jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších obrazových generátorů se zabudovanou umělou inteligencí. Tento článek je zaměřen na funkce a veškerá nastavení, které budete při promptování muset znát.

Ukázky ilustrací z naší dílny

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka here:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Sleduj nás i na sociálních sítích

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>