Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Strategický marketing

v B2B

Jak je na tom marketing tvé firmy? Máš stabilní marketingové základy nebo tvůj marketing připomíná spíš chaos a anarchii? Komu nestojí firma na pevných základech, tomu pomůžeme bytelné marketingové základy vybudovat!

S čím ti pomůžeme?
N

Analýza aktuálního stavu firmy

N

Analýza zákazníka

N

Marketingová strategie

N

Akční plánování

N

Optimalizace produktů a služeb

N

Školení, mentoring a poradenství

N

Dozor ve firmě

To chce plán!

Našimi klienty jsou malé a středně velké firmy, holdingové společnosti a start-upy nabízející své produkty a služby firmám a podnikatelům (B2B segment). Firemní strategie pro tento typ firem nemusí být mnohastránkový elaborát. Dokážeme se vejít i do několika málo stránek, což je přesně to, co potřebuješ pro rychlou akci a jasné výsledky!

Co do tvé firmy přineseme:

Pošleme k tobě do týmu člověka, který ti se vším pomůže. Vždy vycházíme z tvé aktuální situace. Pokud už máš marketingový tým, jeho potenciál využijeme. Pokud ti chybí lidé, vyhodnotíme, zda se ti vyplatí tým rozšířit, nebo doplnit externistou, případně marketingovou agenturou. V rámci exekutivy tvé strategie nastavíme potřebné procesy a pomůžeme s výběrem vhodných nástrojů.

Naše role ve tvém strategickém marketingu

Naše role je strategicky řídit a projektově koordinovat marketing tvé firmy, dokud si tvůj marketing nesedne a neustálí se všechny procesy. Poté můžeme nadále spolupracovat ve stejném duchu, nebo po předání všech znalostí a zkušeností můžeme působit jako mentor pro tvou firmu a tvůj tým. Také ti pomůžeme s výběrem dodavatelů nebo vypsáním výběrových řízení.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvé aktuální potřebě!

Proč spolupracovat právě s námi?

Služby na klíč

Majitelé firem o nás říkají, že je s námi skvělá spolupráce nejen díky svižné komunikaci, ale právě díky naší schopnosti vyhovět všem potřebám. Základem je mít dobré zadání projektu a to spolu do detailu vyladíme, aby výsledek odpovídal přesně tvým představám a potřebám.

Přesah

Obrovskou výhodou našeho studia je multipotencionalita našeho CEO, který se zároveň stará o naše klienty a pečlivě dohlíží na každý projekt. Je také skvělým konzultačním partnerem tvých projektů. A díky mnoha našim specialistům máme přesah hned do několika oborů.

Zkušenosti

Díky spolupráci s námi získáš skvělého a profesionálního partnera pro digitální transformaci a správu tvých firemních projektů. Jsme parta velmi zkušených profesionálů a rádi ti pomůžeme s tvými digitálními starostmi. Díky zkušenostem se umíme ihned zorientovat ve tvojí situaci.

Pojď do toho!

Postav svůj business na stabilních základech!

Domluv si úvodní 20 min. online konzultaci ZDARMA. Půjdeme rovnou k věci – srozumitelně a prakticky. Další konzultace jsou účtovány v hodinové sazbě 4 200 Kč bez DPH a hradí se předem.

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Ceny konzultací

1 hodina

On-line
přes Google Meet

4 200 Kč

Marketér na půl dne

On-line nebo po dohodě
i osobně v Praze

12 400 Kč

Marketér na den

On-line nebo po dohodě
osobně v Praze

21 000 Kč

Všechny ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

Všechny naše služby jsou ALL INCLUSIVE.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.