Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Offline reklama

Stará dobrá offline reklama!! Pořád funguje a může být významnou součástí tvé propagační strategie, pokud se dělá dobře. A my ji děláme dobře!!

S čím ti pomůžeme?
N

Grafický design offline kampaní

N

Tisk

N

Výroba propagačních materiálů

N

Instalace a výlep

N

Potisk a polep

To chce plán!

Našimi klienty jsou malé a středně velké firmy, holdingové společnosti a start-upy. Jejich propagační strategie většinou začíná v online prostředí, ale co když chtějí zaujmout více lidí? Co když se chtějí se svým novým produktem více připomínat? Co když potřebují budovat konzistentní značku? Pak většinou rozšiřují svou propagační strategii také do offline prostředí!! Tady totiž najdou další publikum a potenciální klienty. A těm, které už oslovili online reklamou, se ještě více zaryjou do paměti. Ale chce to plánovat promyšleně a strategicky!!

OOH reklama

Venkovní reklama, neboli OOH (out of home) má mnoho podob. Jde o vizuální reklamu ve veřejném prostoru. Cenu ovlivňuje především velikost, doba „vystavení“ reklamy a také četnost.

Co je typickým zástupcem OOH reklamy?

5

billboardy, bigboardy, megaboardy

5

citylighty, transparenty

5

plakáty a výlepy ve veřejném prostoru či v budovách

Řadíme sem také:

5

propagační letáky a brožury

5

otisk reklamy v tištěných médiích - noviny a časopisy

5

polepy výloh a dveří

5

rollupy a muší křídla v budovách nebo před nimi

5

obrazovky a digitální totemy v budovách a na eventech

Instalace na místě

Naše role je nejen graficky navrhnout a zpracovat tvoje firemní propagační média, ale také jejich výroba a instalace na zvolených místech. Náš Pat a Mat zajistí instalaci po celé České republice.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvých aktuálních potřebách!

Reklamní předměty máte? A můžeme je vidět?

Takovou třešničkou na dortu, která nestojí velké peníze ale má svůj efekt, jsou firemní propagační materiály a různé dárky, které zaujmou tvé klienty a zákazníky. Pozor ale dej na kýč nebo naprosto nepotřebné hovadiny, které tvůj zákazník hned za rohem zahodí a ještě ho možná odradí!! Tudy ti utíkají peníze a nic z toho! Příklad: Nabízíš finanční poradenství a klientům dáváš jako dárek metr s vodováhou a tvým logem? Tak to je špatně!!

My ti pomůžeme vybrat správné materiály pro tvůj druh byznysu!! A pamatuj, že tyto materiály nemusí být jen pro tvé klienty, ale i pro tvé zaměstnance. Měly by pro každého mít nějakou hodnotu a měly by být užitečné.

Nejčastěji firmám děláme:

5

firemní trička a uniformy

5

tužky a propisky

5

diáře, kalendáře, zápisníky, desky na dokumenty

5

flash disky, termohrnky, deštníky, sluneční brýle

5

firemní čokolády a cukrovinky

5

a stovky dalších hovadinek ...

Proč spolupracovat právě s námi?

Služby na klíč

Majitelé firem o nás říkají, že je s námi skvělá spolupráce nejen díky svižné komunikaci, ale právě díky naší schopnosti vyhovět všem potřebám. Základem je mít dobré zadání projektu a to spolu do detailu vyladíme, aby výsledek odpovídal přesně tvým představám a potřebám.

Přesah

Obrovskou výhodou našeho studia je multipotencionalita našeho CEO, který se zároveň stará o naše klienty a pečlivě dohlíží na každý projekt. Je také skvělým konzultačním partnerem tvých projektů. A díky mnoha našim specialistům máme přesah hned do několika oborů.

Zkušenosti

Díky spolupráci s námi získáš skvělého a profesionálního partnera pro digitální transformaci a správu tvých firemních projektů. Jsme parta velmi zkušených profesionálů a rádi ti pomůžeme s tvými pracovními starostmi. Díky zkušenostem se umíme ihned zorientovat ve tvojí situaci.

Pojď do toho s námi!

Propaguj svou firmu chytře a efektivně!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Všechny naše služby jsou ALL INCLUSIVE.

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.