Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Jak jsme redesignovali vizuál holdingové společnosti

Erbia holding web

Rádi se chlubíme naší úspěšnou a plodnou spoluprací s prestižní českou holdingovou společností Erbia Holding, a.s. a několika jejími dceřinnými společnostmi. Tato spolupráce za poslední 2 roky přinesla opravdu hmatatelné plody – od firemních tiskovin přes digitální ilustrace do příspěvků na sociální sítě až po dva prezentační firemní weby. A tím spolupráce nekončí!

ilustrace Erbia Mobile

Digitální ilustrace pro sociální sítě

Od roku 2022 jsme měli tu čest spolupracovat s Erbia Holding a poskytovat naši špičkovou grafickou tvorbu a tiskové služby pro celou skupinu. Začínali jsme s tvorbou kreativních digitálních ilustrací postaviček v mnoha variantách – v různých pózách, s různými gesty a s různým emocionálním rozpoložením. Klient si potom kombinací postaviček s různými textovými bublinami a pozadím dokázal vytvořit nespočet příspěvků na sociální sítě. Ilustrace byly určené pro sociální média dceřinné společnosti Erbia Mobile a přinesly zábavu i interakci s jejich online komunitou.

Design a tisk vizitek

Naše spolupráce však rychle narostla do dalších oblastí. Nejenže jsme vytvořili elegantní a decentní vizitky pro celou skupinu Erbia Holding, ale také jsme měli příležitost navrhnout a zrealizovat dva prezentační designové weby – jeden pro samotný holding a jeden pro jednu z jeho dceřinných energetických společností.

Větší množství vizitek jsme zpracovávali jak graficky, tak jsme následně dělali i jejich tisk na papír dle výběru klienta a s povrchovou úpravou lamino mat. Graficky jsme zpracovali a následně zhotovili také několik decentních polepů do firemních prostor firmy.

Elegantní prezentační weby

Daleko větší výzvou ovšem bylo zadání vytvořit dva elegantní, seriózní, přesto moderní, designové weby na redakčním systému WordPress. Klient měl požadavky, aby si mohl obsah stránek sám upravovat, měnit texty a přidávat obrázky, a také aby mohl tvořit vlastní články a fotogalerie. K tomu od nás dostal následně i celopodnikové školení.

Vizitky Erbia

První web erbia.cz byl poměrně rozsáhlý. Hned v úvodu jsme dělali asi 30 URL s různorodým obsahem: prezentace služeb, rezervační systém, fotogalerie, stránky holdingových uzavřených klubů, zaheslované sekce a podobně.

Druhý web erbiaenergy.cz pro energetickou dceřinnou společnost už byl o poznání jednodušší. Designem vyšel částečně z holdingového webu a obsahuje pouze jednu landing page s celou nabídkou a prezentací služeb, včetně formuláře na sběr poptávek.

ukázka webu Erbia
ukázka webu Erbia energy

Naše týmy se neustále snaží přinášet nové a inovativní nápady, které pomáhají Erbia Holding a jejím dceřiným společnostem prosperovat a růst. Jsme hrdí na to, že naše práce nejen zvýrazňuje profesionální image skupiny Erbia Holding, ale také pomáhá posilovat vazby s klienty a generovat nové obchodní příležitosti.

Pokud i Ty hledáš partnera, který ti pomůže vytvořit výjimečnou a úspěšnou prezenci online i offline, tak jsi na správném místě. Jsme připraveni převzít tvé náročné projekty a společně s tebou a tvým týmem budovat silnou a inovativní budoucnost tvé firmy nebo značky!Zlepšete svoji akvizici ještě dnes

hodnocení Google
9

KONTAKTUJ NÁS

Sleduj nás i na sociálních sítích

Mohlo by tě zajímat

Jak spolupracujeme s Nadací Mucha
Jak spolupracujeme s Nadací Mucha

Je nám velkou ctí být partnerem Nadace Mucha, která spravuje a prezentuje odkaz geniálního českého secesního malíře, grafika a designéra - Alfonse...

Chceš být v klidu s vědomím, že tvoje firma nebo značka je ve správných rukou?

Naši spokojení klienti

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.