Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

E-mail marketing

Tvoje firemní e-maily skoro nikdo neotvírá? Potřebuješ zvýšit konverze? Nebo chceš s e-mailingem teprve začít? Pak jsi tu správně!

S čím ti pomůžeme?

N

Analýza možností a potenciálu

N

Nastavení strategie

N

Sběr kontaktů

N

Automatizované newslettery

N

Krásný design e-mailů

N

Analytika a reporting

Emailing není mrtvý!

Ba naopak! E-mail marketing stále žije a díky moderním emailingovým nástrojům je jeho design i výsledky stále lepší!! Chceš nakopnout své prodeje zboží nebo služeb? Potřebuješ zvýšit návštěvnost svého webu? Nebo chceš zvýšit povědomí o tvé značce? A to vše velmi personalizovaně a s jasnými výsledky? Tak přesně k tomu slouží e-mail marketing. Navíc je levný!!

Utrácíš za reklamu?

Pokud utrácíš hodně peněz za reklamu, ať v onlajnu nebo offlajnu, ale konverze moc nerostou, je tu hádej co!? Emailing! Díky e-mailingu a newsletteru můžeš automatizovaně oslovovat stávající, bývalé i potenciální zákazníky a přimět je k nákupu nebo poptávce právě u tebe. Skvěle nakopneš nebo nahradíš remarketing, utužíš vztahy s klientelou a získáš na svou stranu potenciální klienty díky personalizovaným e-mailům.

Lead magnet máš? Ukaž!

Díky dobré strategii a skvělému lead magnetu se budou do tvých kontaktlistů neustále zapisovat další a další kontakty na tvé potenciální zákazníky. Díky automatizovaným e-mailovým sekvencím může tvůj emailing běžet doslova na autopilota. Chce to jen správný lead magnet. Nebo více lead magnetů. To může být bezplatná nabídka různých služeb nebo produktů. Hodně fungují e-booky zdarma ke stažení nebo různé návody a recepty.

Způsob naší vzájemné spolupráce bude vždy o individuální domluvě a tvé aktuální potřebě!

e-mailingový nástroj na rozesílání newsletteru

Jaké jsou výhody e-mailingu?

N

Efektivně cílené kampaně

N

Personalizovaná komunikace se zákazníky

N

Velmi nízké náklady

N

Udržování stálého kontaktu

N

Jednoduché vyhodnocení úspěšnosti kampaní

Pojď do toho s námi!

Zvyš prodeje skrze e-mail marketing!

Specifikuj svůj záměr, přibliž nám své představy a vše nám sepiš. Nebo nejprve zavolej našemu CEO a domluv si konzultaci k projektu. 30 min. konzultace k projektu je vždy zdarma!

Q

Zadej specifikaci svého nového projektu

Pošli nám základní informace k tvému projektu. Pečlivě si projdeme tvou představu a navrhneme ideální řešení. Případně se tě doptáme na další detaily, abychom mohli sestavit nabídku.

Kontaktní formulář

Rychlá zpráva | poptávka:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.