Potřebuješ poradit? Vyber si z nabídky příruček nebo si domluv konzultaci v naší digitální poradně!

Grafický design

Digitální ilustrace

Fotoprodukce

S čím ti pomůžeme?

N

Kompletní grafický design

N

Firemní vizuální identita

N

Logodesign

N

Obalový design

N

Digitální ilustrace

N

Fotoprodukce

Hledáš někoho, kdo ti udělá kompletní grafiku pro tvou značku, firmu nebo produkt? Jsi na správném místě! Tvoříme artově, technicky, profesionálně nebo hravě. Stačí si vybrat svůj styl.

Vytvoříme ti veškeré obrazové podklady, které vytváří tvoji vizuální identitu. Navrhneme a graficky zpracujeme cokoliv, co potřebuješ. Od loga přes obalový design, ilustrace a fotky na merch po webdesign. Vytváříme bannery pro digitální reklamu a děláme také příspěvky na sociální sítě nebo web. Umíme navrhnout i různé polepy –  na auta, vitríny nebo na tvůj prodejní sortiment. Naši grafici a designéři jsou velice schopní, tvůrčí a rychlí. Proto jsme pro tebe ta správná volba!

Kreslíme ilustrace na zakázku například do časopisů, knih nebo na weby. Umíme udělat celý komix nebo jen krátký explainer příběh pro tvoje sledující.

Reklamní a produktové fotografie fotíme podle potřeb klienta, máme i produktový fotoateliér. Mimo fotografování produktů na E-shopy s přehledem zvládáme i akty, přírodu, hrady a zámky například na kalendáře, pohledy nebo magnetky. Nafotíme zkrátka cokoliv, co potřebuješ pro svůj byznys.

Spolupracujeme s mnoha tiskárnami v ČR i zahraničí a vybíráme vždy tu nejlepší pro daný produkt. Děláme potisky na oblečení a suvenýry, vyrábíme kalendáře, pohledy, magnety, placky a spoustu dalšího. Tiskneme i knihy a katalogy. Více informací o tisku najdeš ve vedleší sekci.

Poskytujeme kompletní služby grafického studia, reklamního studia a produktového foto ateliéru na nejvyšší úrovni. Neváhej nás kontaktovat! Komunikace s námi je snadná a bezproblémová.

Obalový design, grafický design a produktové foto s chilli, limetkou a chilli papričkou, perfektní kompozice
produktová fotografie

sonet

návrh vizuální identity a produktů na merch pro kavárnu
produktový design a produktová fotografie dózy na med

studio

Kontakt

Rychlá zpráva | poptávka here:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rychlý kontakt

Fakturační údaje

Sonet Studio, s. r. o.

Korunní 2569/108

101 00 Praha – Vinohrady

IČO: 17517036

Čekni nás i na sockách

Přihlášení newsletteru >>

Často kladené dotazy >>