Grafický design

Ilustrace

Focení

N

Grafický design

N

Vizuální identita | visual branding

N

Logodesign

N

Obalový design

N

Artové ilustrace

N

Fotoprodukce

N

Tvorba s umělou inteligencí

Nutně sháníš někoho, kdo ti udělá kompletní grafiku pro tvou značku nebo produkt? Jsi na správném místě! Vyrobíme ti veškeré obrazové podklady, které vytváří tvoji vizuální identitu. Navrhneme a graficky zpracujeme cokoliv, co potřebuješ. Tvoříme artová loga, obalový design, ilustrace a fotky na merch či web. Zpracujeme bannery pro tvoji digitální reklamu nebo vytvoříme příspěvky na socky a web. Umíme navrhnout i různé polepy – třeba na auta nebo na tvůj prodejní sortiment. Naši grafici a designéři jsou velice schopní, tvůrčí a velmi rychlí. Jakýkoliv grafický design není problém.

Rádi si pohráváme s tvorbou vizuálů také pomocí umělé inteligence (AI=Artificial Intelligence). Výstupy jsou velmi originální, neotřelé
a kreativní. Spoustu ukázek najdeš třeba na našem Instagramu,
Facebooku a nebo na Behance profilu. Umělou inteligenci lze využít třeba pro reklamní grafiku, jako je návrh bannerů, obalového designu, logodesignu, dále pro tvorbu nejrůznějších ilustrací v jakémkoliv stylu nebo jen tak pro inspiraci.

Kreslíme ilustrace na zakázku třeba do časopisů, knih nebo na weby. Umíme udělat celý komix nebo jen krátký explainer příběh pro tvoje sledující. Navrhujeme loga a fonty značkám, kapelám a jiným umělcům, dokážeme udělat i hodně extravagantní a kontroversní design – třeba obalu CD nebo plakátu.

Reklamní a produktové fotografie vyrábíme podle potřeb klienta, máme i produktový fotoateliér. Mimo fotografování produktů na
E-shopy s přehledem zvládáme i akty, přírodu, hrady a zámky na kalendáře, pohledy, magnetky. Nafotíme zkrátka cokoliv, co potřebuješ pro svůj byznys.

K dispozici máme velmi dobrou a levnou tiskárnu, kde děláme potisky na hadry a suvenýry, vyrábíme kalendáře, pohledy, magnety, placky a všechno možné, co tě jen napadne. Už jsme tiskli i knihu, takže opravdu stačí jen říct. Poskytujeme kompletní služby grafického studia, reklamního studia a produktového fotografa na nejvyšší úrovni. Neváhej nás kontaktovat! Komunikace s námi je snadná a bezproblémová.

Obalový design, grafický design a produktové foto s chilli, limetkou a chilli papričkou, perfektní kompozice

sonet

digitální ilustrace plakátu se slepicí a tramvají v Holešovicích
produktový design a produktová fotografie dózy na med

studio